Overzicht Medewerkers

Algemeen
Het secretariaat van het samenwerkingsverband is op vrijdag niet bezet.
WhatsApp Image 2021-09-02 at 20.28.13 (2)

Dhr. B.B. (Barend) Verkerk


Directeur-bestuurder
Maandag tot en met vrijdag
b.verkerk@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

WhatsApp Image 2021-09-02 at 20.28.15

Mw. S. (Sonja) Hardenbol


Beleidsmedewerker/plv. directeur
Maandag tot en met donderdag
s.hardenbol@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

WhatsApp Image 2021-09-02 at 20.28.14aa

Mw. J.E. (Annelies) van Dijk-Bette


Secretariaat Onderwijsloket en algemeen secretariaat
Maandag, dinsdag en woensdag
a.vandijk@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

WhatsApp Image 2021-09-02 at 20.28.14 (1)

Mw. M.J. (Mariëtte) Verdoes-Bottenberg


Algemeen secretariaat
Maandag, dinsdag en donderdag
m.verdoes@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

Loketfunctie Onderwijsondersteuning en VSV
WhatsApp Image 2021-09-02 at 20.28.13 (1)

Mw. drs. N. (Nathalie) Seggers-Janse


GZ-psycholoog / onderwijsspecialist
Maandag tot en met vrijdag
n.seggers@swv-vo-mhr.nl
06 38144700

Mw. E. (Elsbeth) Rietdijk Msc


Orthopedagoog / onderwijsspecialist
Maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag
e.rietdijk@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

WhatsApp Image 2021-09-02 at 20.28.12

Mw. drs. E. (Esther) Pillen


Orthopedagoog / onderwijsspecialist
Maandag, dinsdag en donderdag
e.pillen@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

WhatsApp Image 2021-09-02 at 20.28.14 (2)

Dhr. M. (Rien) Ketel


Orthopedagoog / onderwijsspecialist
Op afspraak
r.ketel@swv-vo-mhr.nl
06 23291028

WhatsApp Image 2021-09-02 at 20.28.13

Mw. K. (Kim) van der Burg


Orthopedagoog / onderwijsspecialist
Maandag, dinsdag en donderdag
k.vanderburg@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

SECRETARIAAT CTA inzake Lwoo en Praktijkonderwijs
images (1)

Mw. L. (Linda) de Wette


Secretariaat CTA, kamer lwoo en pro
Maandag, donderdag
l.dewette@swv-vo-mhr.nl
ctamhr@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

Samenstelling bestuur, statuten en toezichtskader.

Samenstelling ondersteuningsplansraad, reglementen en verslagen.

Samenstelling Adviescommissie toelaatbaarheid en aanwijzing

Informatie over het ondersteuningsplan,  inkoopbeleid en privacy.

Overzicht jaarverslagen.

De jaaragenda van het samenwerkingsverband.

De medewerkers van het samenwerkingsverband.

Overzicht vacatures.