Overzicht Medewerkers

Algemeen
Het secretariaat van het samenwerkingsverband is op vrijdag niet bezet.
Barend-Verkerk1-225x300

Dhr. B.B. (Barend) Verkerk


Directeur-bestuurder
Maandag tot en met vrijdag
b.verkerk@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

sonja_hardenbol-225x300

Mw. S. (Sonja) Hardenbol


Beleidsmedewerker/plv. directeur
Maandag tot en met donderdag
s.hardenbol@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

Annelies2-251x300

Mw. J.E. (Annelies) van Dijk-Bette


Secretariaat Onderwijsloket en algemeen secretariaat
Dinsdag en woensdag
a.vandijk@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

Marierte-Verdoes1-225x300

Mw. M.J. (Mariëtte) Verdoes-Bottenberg


Algemeen secretariaat
Dinsdag en donderdag
m.verdoes@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

Loketfunctie Onderwijsondersteuning en VSV
IMG_5069-234x300

Mw. drs. N. (Nathalie) Seggers-Janse


GZ-psycholoog / onderwijsspecialist
Maandag tot en met vrijdag
n.seggers@swv-vo-mhr.nl
06 38144700

Mw. E. (Elsbeth) Rietdijk Msc


Orthopedagoog / onderwijsspecialist
Maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag
e.rietdijk@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

esther_pillen-225x300

Mw. drs. E. (Esther) Pillen


Orthopedagoog / onderwijsspecialist
Maandag, dinsdag en donderdag
e.pillen@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

Rien-1-258x300

Dhr. M. (Rien) Ketel


Orthopedagoog / onderwijsspecialist
Op afspraak
r.ketel@swv-vo-mhr.nl
06 23291028

Kim

Mw. K. (Kim) van der Burg


Orthopedagoog / onderwijsspecialist
k.vanderburg@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

SECRETARIAAT CTA inzake Lwoo en Praktijkonderwijs
images (1)

Mw. L. (Linda) de Wette


Secretariaat CTA, kamer lwoo en pro
Maandag, donderdag
l.dewette@swv-vo-mhr.nl
ctamhr@swv-vo-mhr.nl
0182 699765

Samenstelling bestuur, statuten en toezichtskader.

Samenstelling ondersteuningsplansraad, reglementen en verslagen.

Samenstelling Adviescommissie toelaatbaarheid en aanwijzing

Informatie over het ondersteuningsplan,  inkoopbeleid en privacy.

Overzicht jaarverslagen.

De jaaragenda van het samenwerkingsverband.

De medewerkers van het samenwerkingsverband.

Overzicht vacatures.